Treston Capital


Консалтингова компанія України, що надає повний спектр послуг світового рівня якості для корпоративних і приватних клієнтів. Основний напрямок діяльності це надання консультативних послуг щодо максимізації та находження нових джерел прибутків наших клієнтів, оптимізація залученого капіталу, створення бізнес планів, повне юридичне супроводження, оптимізація бізнес процесів.
Компанія заснована в 2015 році у Києві.
Послуги Treston Capital є одними з найкращих в Україні. В даному сегменті ринку, наші співробітники перейняли досвід таких іменитих компаній як JPMorgan&Chase та BlackRock Advisors, а також консолідували великий багаж знань, завдяки чому можуть вирішувати найскладніші завдання.
Чому Treston Capital?
Бездоганна репутація. Treston Capital дорожить своєю репутацією сумлінного і надійного партнера, завдяки якій нам довіряють клієнти за кордоном і в Україні. Виважені управлінські рішення і бездоганне виконання зобов’язань перед контрагентами дозволили компанії заслужити ім’я, гідне довіри.
Професійна і віддана своїй справі команда. Наші стандарти роботи — якість обслуговування, кваліфікована підтримка клієнтів і надійне виконання своїх зобов’язань. Ми прагнемо відповідати очікуванням найвимогливіших клієнтів, щоб забезпечити лідерство кожного з продуктів Treston Capital.
Лідерство на ключовому для нас ринку. Бізнес Treston Capital заснований в Україні, і цей ринок завжди буде для нас пріоритетом №1. Експерти Treston Capital успішно провели безліч інвестиційних угод для провідних українських компаній. Ми спрямовуємо всі наші зусилля на розвиток українського ринку і зміцнення наших позицій на ньому.

Місія компанії – Збільшення економічного потенціалу країни за рахунок розвитку малого та середнього бізнесу.